Praca w szklarni z Kwiatami

Praca polega na wykonywaniu wszelkich czynności w procesie produkcji kwiatów szklarniowych. Do głównych zadań pracownika należy sadzenie, przesadzanie, obrywanie pączków, przycinanie lub obrywanie liści oraz inne proste czynności związane z pielęgnacją kwiatów, pakowanie oraz przygotowywanie kwiatów do wysyłki. Praca w szklarni ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej lub na kolanach.

Wymagania:

 • dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy (możliwość przedłużenia kontraktu);
 • silna motywacja do pracy;
 • brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej;
 • czynne prawo jazdy oraz znajomość języków obcych mogą być dodatkowym atutem.

Oferujemy:

 • legalne zatrudnienie w oparciu o kontrakt na minimum 3 miesiące;
 • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
 • praca od poniedziałku do piątku + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty;
 • zakwaterowanie w murowanych domach;
 • bezpłatny transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
 • ubezpieczenie od kosztów leczenia;
 • opiekę polskich koordynatorów.
 • praca w okolicach Hagi ( Westland – Monster, Maasdijk, Naaldwijk, s’Gravezande i okolice)
Wiek
(w latach)
Przewidywane
zarobki
Stawka godzinowa brutto
NadgodzinyŚwięta
18 - 19 lat€ 200 - 250 / tyg.€ 8,50 - 9,00 / hPracę powyżej 38 godzin są płatne w wysokości 135% stawki godzinowej brutto. Stawka 135 % dotyczy również pracy wykonywanej w sobotyW święta przypadające w dni robocze (od poniedziałku do soboty) obowiązuje stawka 150% stawki godzinowej brutto. Za godziny przepracowane w święto przypadające w niedzielę obowiązuje 200% stawki godzinowej brutto.
20 lat€ 200 - 280 / tyg.€ 9,25 / h
21 lat € 250 - 360 / tyg.€ 10,21/ h
Przewidywane zarobki nie uwzględniają pracy w weekendy, nadgodziny i dodatki zmianowe. Specyfikacje wypłacanego raz w tygodniu wynagrodzenia (salaris) są przesyłane na adres e-mail. Pracownik powinien zadbać o posiadanie adresu e-mail przed przyjazdem do Holandii.
Wiek
(w latach)
Czynsz za mieszkanieUbezpieczenieTransport do pracy
18 - 21+ € 91.75 - 100,50 /1 tyg.€ 28,50 / 1 tyg.Darmowy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na praca@hellojob.pl  lub zgłoszenie bezpośrednio przez stronę internetową.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Pracy Hello Job z siedzibą w Tarnowie. Dane osobowe zawarte w CV  kandydata przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a zakres danych obowiązkowych wynika z przepisów Kodeksu Pracy. Dane będą udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane podwykonawcom wyłącznie w zakresie usług świadczonych dla administratora danych. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku nie podjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane przez okres 5 miesięcy. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestanie przetwarzania danych w celu rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.Mają Państwo prawo żądać od nas dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także do ich przeniesienia do innego podmiotu. Mają również Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Ponadto w każdej chwili mogą Państwo wycofać wyrażoną zgodę – w tym celu prosimy o kontakt na biuro@hellojob.pl Zobowiązujemy się do rzetelnej i skutecznej ochrony Państwa danych, w oparciu o obowiązujące przepisy prawa.