Pracownik Szklarni z Pomidorami

 

Agencja Pracy Tymczasowej Hello Job  z certyfikatem o numerze 17281 poszukuje dla klienta w Holandii  pracowników szklarniowych.

PRACOWNIK SZKLARNI Z POMIDORAMI Będzie odpowiedzialny za: – zbiór/ ścinanie pomidorów w szklarni – sortowanie i pakowanie pomidorów – inne prace zlecone przez Pracodawcę. Praca jest stała i pewna – bardzo dużo godzin (dla chętnych do 60 godzin w tygodniu).

Pierwszy termin rozpoczęcia pracy już od MARCA

Wiek
(w latach)
Stawka brutto
18 lat€ 8,50 / h
19 lat€ 9,00 / h
20 lat€ 9,25/ h
21 lat€ 10,21 / h

Dodatkowo płatne nadgodziny od 125 – 150 % stawki.

Koszty:

Wiek
(w latach)
Czynsz za mieszkanieUbezpieczenie
18 - 20 € 85/1 tyg.
21€ 90/1 tyg.€ 21/ 1 tyg
22+€ 95/1 tyg.

Oferujemy:

 • legalne zatrudnienie oparte o umowę o pracę na warunkach Holenderskich
 • gwarancję pracy stałej, u rzetelnego klienta
 • możliwość szybkiego podjęcia pracy
 • dużo godzin pracy i możliwośc prac weekendowych
 • wspólne wyjazdy dla par i grup znajomych (gwarantujemy wspólne zakwaterowanie i wspólną pracę)
 • pierwsza wypłata po 2 tygodniach pracy, możliwość zaliczek
 • nie wymagamy doświadczenia
 • zorganizowany wyjazd do Holandii

Nasze wymagania:

 • chęć podjęcia pracy w szklarni
 • sumienność
 • kontrakt na minimum 3 miesiące

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na praca@hellojob.pl  lub zgłoszenie bezpośrednio przez stronę internetową.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Pracy Hello Job z siedzibą w Tarnowie. Dane osobowe zawarte w CV  kandydata przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a zakres danych obowiązkowych wynika z przepisów Kodeksu Pracy. Dane będą udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane podwykonawcom wyłącznie w zakresie usług świadczonych dla administratora danych. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku nie podjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane przez okres 5 miesięcy. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestanie przetwarzania danych w celu rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.Mają Państwo prawo żądać od nas dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także do ich przeniesienia do innego podmiotu. Mają również Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Ponadto w każdej chwili mogą Państwo wycofać wyrażoną zgodę – w tym celu prosimy o kontakt na biuro@hellojob.pl Zobowiązujemy się do rzetelnej i skutecznej ochrony Państwa danych, w oparciu o obowiązujące przepisy prawa.